Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Zasady organizacji imprez z TBP JAWA TOUR - WAŻNE!

Zasady organizacji wycieczki autokarowej z TBP "JAWA TOUR"

1. Oferta biura skierowana jest dla Klienta Instytucjonalnego.

2. Ceny wycieczek zostały skalkulowane dla grup 46 osobowych wg kursu euro z października 2015 r. Każdorazowo kalkulujemy ceny dla ilości osób podanej przez Klienta, lecz sugerujemy, by było to nie mniej niż 25 osób. Ceny w katalogu są orientacyjne i nie stanowią konkretnej oferty w rozumieniu prawa handlowego. Zależą one od deklarowanej liczby osób, terminu wyjazdu, ilości świadczeń dodatkowych, struktury pokoi, etc.

3. W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o telefon lub maila i podanie nam następujących danych: kiedy planowany jest wyjazd, ile wstępnie pojedzie osób, gdzie chcecie Państwo pojechać i czy macie Państwo sugestie co do zmian w programie. Proszę także podać, kto do nas dzwoni, z jakiej firmy i nr telefonu, faksu lub adresu e-mail.

4. Każdorazowo otrzymacie Państwo od nas faksem lub mailem konkretną ofertę, dostosowaną do Waszych oczekiwań i z sugerowanymi zmianami, np. strukturą pokoi.

5. Możemy dokonać wszelkich zmian w programach, o ile będą one możliwe do zrealizowania. Możemy także zorganizować wycieczkę wg Państwa scenariusza i takiej, której nie ujęto w tym katalogu, jednak zgodnie z normami i przepisami.

6. W przypadku wybrania naszej oferty i zaakceptowania programu, przesyłamy standardową umowę, zatwierdzoną przez radców prawnych Urzędu Marszałkowskiego w Opolu, w której, w około 20 paragrafach zawarto wszelkie szczegóły dot. płatności, warunków rezygnacji, ochrony prawnej i finansowej obu stron. Zawsze załącznikami do umowy są: szczegółowy program imprezy z wymienionymi gwarantowanymi świadczeniami i warunki ubezpieczenia. Możliwe jest też zorganizowanie spotkania przedstawiciela biura z uczestnikami wycieczki lub spotkanie w celu podpisania umowy, choć z reguły odbywa się to drogą pocztową. Warunkiem rozpoczęcia procedury rezerwacyjnej przez nasze biuro, jest wpłata zaliczki.

7. Na ok. 2 tygodnie przed wyjazdem, przesyłamy tzw. „Informacje Praktyczne dla Klientów TBP JAWA TOUR”, zawierające odpowiedzi na najczęściej zadawane przez turystów pytania odnośnie wyjazdu tj. adresów hoteli, wymianie walut, kieszonkowego itp.

8. Dysponujemy w pełni komfortowymi autokarami, wyposażonymi w WC, DVD, klimatyzację i wszystkie wymagane międzynarodowym prawem dokumenty. Są to autokary od 48 do 80 miejsc. Od 62 miejsc, to autokary piętrowe.

9. Prosimy o przejrzenie naszej strony internetowej www.jawatour.n4.pl, gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na wszelkie pytania, zdjęcia z naszych wycieczek, referencje i kopie najważniejszych dokumentów, koncesji, zabezpieczeń finansowych oraz zezwoleń.

10. Działamy na podstawie Ustawy o Usługach Turystycznych z 1997r. z późniejszymi zmianami i posiadamy wszystkie wymagane tą ustawą dokumenty dla organizatorów turystyki.

Zasady organizacji wycieczki samolotowej z TBP "JAWA TOUR"

1. Ceny wycieczek lotniczych skalkulowano dla grup min. 25 osobowych.

2. Przesłana oferta wycieczki wraz z aktualna kalkulacją ważna jest przez 5 – 7 dni roboczych, tj. termin, w którym mamy rezerwację na konkretną linię lotniczą. W tym czasie oczekujemy na wiążącą decyzję Klienta odnośnie wyjazdu i wysyłamy umowę. Po tym czasie, proponowana cena może ulec zmianie.

3. Poza tym, mają zastosowanie zasady, jak w wycieczkach autokarowych.

ZASADY ORGANIZACJI PIELGRZYMEK SĄ TAKIE SAME JAK WYCIECZEK AUTOKAROWYCH.


Aktualności

Kontakt
tel: 602 503 028
jawatour1@wp.pl   PIELGRZYMKA DO GRECJI „Śladami św. Pawła” (17-27.05.2023r.)
 

WYCIECZKA DO AUSTRII I BAWARII "ŚLADAMI TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI" (09-15.06.2023r.)
 

 
Podstrony:  1  2  3  4  5  6  7 
 

 47-320 Gogolin, ul. Strzelecka 2
tel.: 77 466 90 69
fax: 77 466 90 70
e-mail: jawatour1@wp.pl
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA